Champions League Futboll Sport

“PO DIGJESHIN GAZETARET BUKUROSHE SHQIPTARE”/ Media serbe gjen shkakun e lojës së dobët Crvena Zvezdës-Tirana

Në Serbi besojnë se arsye e lojës jo të mirë të Crvena Zvezdës përballë Tiranës ishte prania e gazetareve dhe vajzave bukuroshe shqiptare në stadiumin “Air Albania”.

Media kryesore serbe “Kurir” aludon se skuadra e Dejan Stankoviçit u shfaq inferiore në fushë teksa u shpërqëndruan nga gazetaret bukuroshe Lei Kraja dhe Daljana Sejdia si dhe balerina Adel Lami të cilat ndodheshin në tribunë.

faksimile\

Faksimile e artikullit të “Kurir” për gazetaret shqiptare bukuroshe në stadiumin “Air Albania”

“Të pranishmit në stadium mund të jenë provokuar nga gazetaret bukuroshe shqiptare, të cilët po digjeshin në stadium. Fatlumët që ishin në stadium e kanë shijuar këtë mundësi. Gazetaret provokuese shqiptare nxitën fantazinë e meshkujve shqiptare, mbase kjo ishte arsyeja që lojtarët e Crvenas nuk performuan mirë në fushë”, shkruan “Kurir”.

2309287_airlbanija5830x0_ff

View this post on Instagram

Let’s Win This Game Boys !

A post shared by 𝑨𝑫𝑬𝑳 𝑳𝑨𝑴𝑰 (@adel_lami) on

Related posts

SERIE A/ U dëmtua ndaj Napolit, Chiellini humbet derbin e Italisë

Sadik.Autor

SUPER GOLI VJEN NGA NORVEGJIA/ Portieri dhuron spektakël në minutat e fundit (VIDEO)

Delo.autor

LIVE/ Luftëtari – Partizani: Zhbllokohet sfida në Gjirokastër, Mala kalon në avantazh të kuqtë (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment