Futboll La Liga Sport

“SHPRESOJ TË KTHEHEM SË SHPEJTI PËR…”/ Rezultoi pozitiv me Covid-19, flet lojtari i Atleticos!

Sime Vrsaljko, një nga dy lojtarët e Atlético Madrid që testuan pozitivisht me koronavirus, bëri disa deklarata në lidhje me gjendjen e tij: “Do të doja të konfirmoja që jam mirë dhe se nuk kam simptoma. Disa parametra (të testit) ishin vetëm pak më lart se të lejuarit dhe për këtë arsye duhet të izolohem”.

Kroati shtoi se “në çdo rast, gjithçka është në rregull, faleminderit për mbështetjen. Shpresoj të kthehem së shpejti për të pasur një jetë normale, masat paraprake nuk janë kurrë të mjaftueshme”.

Related posts

SHQIPËRIA gjen sërish fitoren dhe HYSAJN, mbrojtësi bën apel: Të vazhdojmë me këtë modul loje

Isa.Autor

RA NGA KATI I 6-TË I PALLATIT/ Klubi Partizani njofton për gjendjen shëndetësore të portierit Teqja (FOTO)

Delo.autor

FLET ISH-MBROJTËSI I “DJAJVE TË KUQ”/ Ferdinand injoron: Absurde të fitojë Van Dijk para dy…

Delo.autor

Leave a Comment