Futboll I pakategorizuar Premier League Sport

ARSENAL-WEST HAM/ Aksion fantastik, Laca shënon pas pasimit mjeshtëror të Aubameyang (VIDEO)

Arsenali ka gjetur golin e avantazhit në ndeshjen kundër West Ham. Ekipi i trajnerit Mikel Arteta po dominon totalisht ndeshjen dhe zhbllokoi rezultatin në minutën e 25′ pas një aksioni të rrjedhshëm.

“Topçinjtë” shënuan me anë të Lacazette me kokë, pasi ky i fundit mori një pasim të mirë nga Aubameyang dhe nuk gaboi duke shkundur rrjetën për 1-0. West Ham nuk po dhuron shumë në fushë.

Related posts

Frikë te Juventus, Pjanic ka ofertë nga PSG-a

Sadik.Autor

Manchester City bën blerjen e parë, Napoli i fal mesfushorin

Isa.Autor

ATMOSFERË E ÇMENDUR/ Mijëra tifozë të Eintrachtit “pushtojnë” rrugët Milanos (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment