Gossip

DJ SUPER SEKSI “ÇMENDET” PAS JUVENTUS/ Christy Swan: Jam si një gol në transfertë (FOTO+VIDEO)

“Një vajze që pëlqen futbollin është si një gol në transfertë, vlen dyfish”.

Me keto fjalë dj bukuroshe italiane, Christy Swan, emri i artit i Cristina Rescingi, i afrohej botës së futbollit.

Modele, protagoniste e programit Temptation Island, ka qenë gjithmonë tifoze e Juventus-it, por nuk ka humbur rastin të fotografohet në disa stadiume të Italisë.

Pasioni i saj është muzika dhe këtë e tregon puna e saj si dj, por ndjekësit e saj në rrjetet sociale e preferojnë më shumë në versionin e saj më sexy.

Related posts

“ÇMEND” NDJEKËSIT/ Wanda Nara publikon FOTO provokuese nga shtrati

bora.autor

“TRAZON UJRAT” BRËNDA FAMILJES/ Motra e Icardit: Babai im është shitur…

Delo.autor

Wanda Nara e Mauro Icardi, netë “të nxehta” në Ibiza (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment