Futboll La Liga Sport

HAKIMI I PAPËRMBAJTSHËM NË KRAH/ Interi shpartallon Pizën në miqësore. Lautaro realizon hat-trick (VIDEO)

Interi ka fituar miqësoren e fundit në prag të fillimit të sezonit të ri. Zikaltërit shpartalluan 7-0 ekipin e Pizës.

3 gola u shënuan nga Lautaro dhe një nga Lukaku përsa i përket fazës sulmuese. Golin e gjeti edhe dy herë të tjera Eriksen, ndërsa goli tjetër u shënua nga Galjardini.

Ajo që vlen të theksohet është edhe forma e mirë e Hakimit në krah, që ishte i pakapshëm për kundërshtarët.

Related posts

Greca nderon Tiranën në Berat, përplasje mes tifozërive

Sadik.Autor

MODELJA JOSHËSE/ Aurah Ruiz reagon ndaj Jese: Aladin, nuk jam Jasemini yt (FOTO)

Isa.Autor

Lukaku thyen “mallkimin”/ United fiton me përmbysje ndaj Chelsea-t

Q.Autor

Leave a Comment