Futboll La Liga Sport

KËRKOHET NGA SHUMË KLUBE/ Sulmuesi i njohur telefonon Barcelonën dhe i vetëofrohet

Edinson Kavani ka telefonuar Barcelonën dhe i ka ofruar shërbimet e tij, sipas asaj që raporton “Sport”. Uruguajani është një lojtar i lirë që pas largimit nga PSG në qershor dhe për momentin është pa skuadër.

Sulmuesi ka qenë i përfolur me shumë ekipe, ku më e fundit ishte Benfika. Barcelona kërkon një sulmues, pasi Suarez nuk bën pjesë në planet e trajnerit dhe Kavani i është vetëofruar katalanasve.

kavani

Related posts

“NJË BIE DHE 100 NGRIHEN”/Skënderbeu lë me “PASOJA” Tiranën, humbet sulmuesin për derbin

Isa.Autor

“AUTOGOLI” I INTERIT ME FORLAN/ UEFA vendos rregullin e ri, të shumëpritur nga…

Isa.Autor

ËSHTË BLERJA E BUJSHME E VERËS/ De Ligt befasohet nga niveli i Juventus: Janë të gjithë të përqëndruar

Delo.autor

Leave a Comment