Futboll La Liga Sport

“LOS BLANCOS” NIS PËRGATIJET/ Ramos dhuron “show” në stërvitje, leksion sulmuesve të Realit (VIDEO)

Sergio Ramos është një nga mbrojtësit më të mirë në botë, por është shumë i kompletuar. Spanjolli shënon vazhdimisht gola, ndërsa nga penalltia nuk gabon thuajse kurrë.

Kampionët e Spanjës po zhvillojnë fazën e tyre përgatitore, ndërsa në seancën e sotme stërvitore kapiteni dhuroi një magji. Videoja e golit të tij u postua dhe nga faqja zyrtare e Realit.

Ai bëri një parabolë mjaft të ëmbël në stërvitje duke mposhtur portierin e tij. Gjuajtja e tij ishte mjaft e bukur dhe përfundoi me klas në rrjetë.

Related posts

NA ISHTE NJË HERË MILANI/ Eleminimi: Grekët i kthejnë kuqezinjtë 17 vite pas 

Isa.Autor

RASHICA NGA NJË TJETËR PLANET/ Ylli i Kosovës i shënon super-gol Bayern Munichut

Delo.autor

Barcelona “pa frena”/ Katalanasit shënojnë golin e shtatë kundër Huescas

Isa.Autor

Leave a Comment