Futboll Sport

MURIQI U TRANSFERUA TEK LAZIO/ Fenerbahce e përshëndet me një mesazh special (FOTO)

Fenerbahce ka përshëndetur Vedat Muriqin me një post të publikuar në profilin e klubit në Instagram.

Populli verdheblu i Stampbollit është lidhur shumë me qendërsulmuesin kosovar.

“Që rruga jote të jetë e shtruar dhe e mbushur me suksese”, ka shkruar klubi turk.

Related posts

HABIT TRAJNERI I NJOHUR/ JUVENTUSI na mësoi si të luajmë në Champions

Isa.Autor

Cikël dokumentarësh për Juventusin

Q.Autor

HISTORIA/ Tashmë largohet zyrtarisht nga Interi. Nga dashuria në urrejtje, me Ikardin “ikin” 124 gola

Delo.autor

Leave a Comment