Futboll Sport

NATIONS LEAGUE/ Moldavia shokon Kosovën, mbrojtja e përgjumur i kushton “Dardanëve” (VIDEO)

Kosova po dominon ndeshjen kundër Moldavisë, por kanë qenë miqtë që kanë shënuar golin e parë. Djemtë e Engin Firat gjetën avantazhin në minutën e 20′ me Nicolaescun. Ai shfrytëzoi mirë një kthim topi nga Murici dhe nuk e kishte të vështirë ta dërgonte në rrjetë.

Related posts

NDESHJA CHAMPIONS NDAJ JUVENTUSIT/ Frenkie de Jong: Është një ndër favoritët për trofeun, nëse arrijmë…

Delo.autor

REVOLUCION TEK KAMPIONËT E EUROPËS/ Shaqiri në mesin e 4 futbollistëve që Liverpooli do t’i largojë në…

Delo.autor

“ARMANDO BROJA ËSHTË DIDIER DROGBA I RI”/ Media e njohur britanike paralajmëron për shqiptarin: Do jetë titullar tek Chelsea

Delo.autor

Leave a Comment