Futboll La Liga Sport

“NE TË GJITHË BËJMË GABIME”/ Casillas: Largimi im nga Reali ishte zgjedhje e gabuar nga të dy palët, me Moun kisha…

Iker Kasijas është rikthyer të flasë për largimin e tij nga Real Madrid. Portieri spanjoll e cilëson largimin si një gabim nga të dyja palët.

“Ne të gjithë bëjmë gabime. Si unë ashtu edhe Real Madridi morëm vendime të gabuara. Largimi im ishte një zgjedhje e gabuar nga të dy palët. Nuk ishte vendim i mirë. Një ditë jam i sigurtë se do ta korrigjojmë diçka të tillë.

Me Murinjon kisha probleme dhe nuk kisha marrëdhënie të mira. Ai mendonte se unë nuk isha në nivelin e duhur për Realin, por nuk kam hatërmbetje me të, përfundoi Kasijas.

Related posts

Seedorf: Mourinho? Duhet të falënderojë Milanin që u bë trajner i madh në vitin 2004

Sadik.Autor

Ish-klubi i Tramezzani-t ofertë zyrtare për trajnerin Gianni De Biasi

Sadik.Autor

SHQIPËRIA në kampionatin Botëror të RAFTING, rezultate SURPRIZUESE nga kuqezinjtë (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment