Futboll Gossip Sport

NUDO DHE NË POZICIONE PROVOKUESE/ Binjaket franceze “sfidohen” në rrjetet sociale (FOTO)

Matildë dhe Polinë Tanto nuk kanë aspak ndërmend të ndalen. Dy modelet binjake nga Bordoja vijojnë të mahnitin në rrjetet sociale, aty ku regjistrojnë miliona ndjekës.

Motrat seksi janë shumë të apasionuara pas fotove nudo, të cilat i ndajnë rregullisht me fansat në “Instagram”.

Së fundmi modelet kanë provokuar me disa postime vërtet “hot”, ku përveçse nudo, shfaqen edhe në pozicione provokuese, duke nxitur fantazinë e fansave.

MATHILDE NTANTO

Kujtojmë që dy bukuroshet kanë edhe një “lidhje” me botën e futbollit, ku shpeshherë kanë qenë protagoniste në festat e shfrenuara të yllit brazilian Nejmar.

sgfdgd6

fdfdhot francezet binjakefrancezet binjakebinjaket66binjaket2Binjaket francezeFrancezet

Related posts

BARCELONA-INTER/ Ja çfarë ndodh me Messin… (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

FORMULA 1/ Mick Schumacher tek Alfa-Romeo, makina italiane i ofron një sedilje për 2021-shin

Delo.autor

LIVE/ Partizani-Laçi, Gega hedh në fushë “ushtar” Telushin

Delo.autor

Leave a Comment