Futboll Premier League Sport

PAS NJË HUTIMI NË MBROJTJE/ “Topçinjtë” i falin hapësira, West Ham barazon gjithçka (VIDEO)

Arsenali nuk ia doli mbanë të mbante avantazhin në ndeshjen kundër West Ham. Miqtë barazuan në minutën e 45’+1′ pas një hutimi në mbrojtje nga skuadra e Artetes. Mesfusha i fali shumë hapësirë dhe miqtë nuk gabuan duke çuar topin në rrjetë për 1-1.

Related posts

E PABESUESHME TEK DORTMUNDI/ Sekreti i formës së shkëlqyer është “stërvitja pa top” (VIDEO)

Delo.autor

Cavani-Paris SG, divorci është i pashmangshëm

Q.Autor

ARRIHET MARRËVESHJA/ Sulmuesi i Kombëtares firmos me klubin e Superiores…

Delo.autor

Leave a Comment