Futboll Premier League Sport

BALE, ÇFARË BËN? Ligji i pashkruar i futbollit humb një rast të artë (VIDEO)

Gareth Bale bëri sot debutimin e tij me Tottenham pas rikthimit pas shumë vitesh por ishte një rikthim për t’u harruar! Një sepse ndeshja nga 3-0 për “Spurs” u barazua në 3-3 nga Ëest Ham.

E dyta sepse pikërisht ish-madrileni pati në këmbët e tij rastin për të mbyllur llogaritë por i vetëm përballë portierit, kur bëri gjithçka mirë, e dërgoi topin jashtë!
Dhe, ligji i pashkruar e goditi…

VIDEO

Related posts

Zyrtare, Giroud arrin marrëveshjen me Chelsea-n

Q.Autor

“PLESHTI” I VEDNOSUR TË FITOJË KUPËN E AMERIKËS/ Mario Kempes mbron: I vetëm nuk i jep dot trofe Argjentinës…

Delo.autor

“DJAJTË E KUQ” NISIN FAZËN PËRGATITORE/ Solskjaer pret edhe 3 përforcime, ja emrat

Delo.autor

Leave a Comment