Futboll Premier League Sport

CHELSEA-SOUTHAMPTON/ Pas 15 minutash lojë, Werner zhbllokon sfidën me një “MAGJI” (VIDEO)

Ka ardhur goli i parë në Premier League me Chelsea-n për Timo Werner.

Sulmuesi gjerman ka shënuar kundër Southampton në minutën e 15-të pas një aksioni spektakolar individual.

Ish-lojtari i Leipzig ka arritur të shmangë gjithë mbrojtjen mike dhe dërguar topin në rrjetë me një goditje të zgjuar.

Related posts

E BUJSHME/ Juventusi futet në garë për mbrojtësin më të mirë në botë

Isa.Autor

Reagon Gentjan Mezani: Ja arsyeja përse u largova nga Laçi

Sadik.Autor

E fundit për Iniestën, Coutinho “show”, Barcelona e mbyll me fitore…(VIDEO)

Sadik.Autor

Leave a Comment