Futboll Seria A Sport

“ÇMENDURI” NË DERBIN E MADONINËS/ Pas një SUPER PASIMI nga Leao, Ibrahimovic NDËSHKON Inter (VIDEO)

Milani është një nga ekipet më në formë të Serie A dhe diçka të tillë po e tregon dhe ndaj Interit.

Skuadra kuqezi shënoi dhe golin e dytë në derbi kundër Interit. Leao dogji kundërshtarin në krahun e majtë dhe dha një pasim milimetrik për Zlatan Ibrahimovicin.

Suedezi nuk gaboi për 0-2! Interi duket i pafuqishëm përballë Milanit dhe pëson 2 gola për 3 minuta.

Related posts

NASER ALIJI LË PAS PROBLEMET FAMILJARE/ Firmos me ekipin ku u bë legjendë Demollari

Isa.Autor

Maxi Lopez zbulon takimin sekret të Wanda Nara

Sadik.Autor

Kamza Basket kampione e Shqipërisë për të rinj, mund Superior në finale

Sadik.Autor

Leave a Comment