Futboll Premier League Sport

EVERTON-LIVERPOOL/ Shikoni ndërhyrjen e frikshme që nxori jashtë loje mbrojtësin Van Dijk (VIDEO)

Qendërmbrojtësi i Liverpool-it, Van Dijk, ka qenë i detyruar të largohet nga fusha në minutën e 11-të të derbit kundër Everton-it.

Holandezi ka pësuar një dëmtim pas një ndërhyrje të frikshme të bërë nga portieri i Toffees, Pickford.

Të Kuqtë kanë kërkuar penallti, por arbitri ka dhënë një pozicion  jashtë loje të holandezit pasi është konsultuar me VAR-in.

VIDEO

Related posts

SHËNON NJË GOL NGA MESI I FUSHËS/ Talenti i Milanit iu jep leksion me këtë “perlë” (VIDEO)

Delo.autor

Ky është goli që iu anulua Brazilit. Shikojeni dhe gjykojeni vetë (VIDEO)

Isa.Autor

Neymar ‘masakrohet’ nga mediat, në sfond qëndron Reali i Madridit

Q.Autor

Leave a Comment