MMA Sport

FOTOLAJM/ Veprimi i fundit në kafaz i Khabib, s’ka dyshime për tërheqjen

Khabib Nurmagomedov vendosi të tërhiqet nga UFC si kampion i pamposhtur. Ai fitoi ndaj Justin Gaethje në raundin e dytë dhe në moshën 32-vjeçare i jep fund karrierës së tij brilante në këtë sport.

Kampini la dorezat e tij në kafaz para se të largohej. Një veprim ky që konfirmon largimin e tij përfundimtar nga UFC. Premtimi që i kishte bërë nënës së tij vendosi gjithçka për të ardhmen e Khabib.

Related posts

ATMOSFERA PRITET TË JETË ELEKTRIZUESE/ Në Francë janë të bindur për një fitore ndaj Shqipërisë, zgjedhin këngën për çdo gol

Delo.autor

Chelsea mbetet jashtë Champions, feston Tottenham, fiton City, zhgënjen Arsenal… (VIDEO)

Sadik.Autor

PAS HUMBJES NDAJ ARSENALIT/ Solskjaer: Ndonjëherë ndodh që topi nuk do të hyjë, ne…

Delo.autor

Leave a Comment