Futboll La Liga Sport

GETAFE-BARCELONA/ Koeman i beson treshes Messi, Griezmann dhe Dembele (FORMACIONET ZYRTARE)

Lionel Messi ka startuar sonte kundër Getafes pavarësisht se para tri dite luajti në Bolevi me Argjentinën

Barcelona sonte luan kundër Getafes si mysafirë dhe Ronald Koeman ka vendosur që të startojë me Lionel Messin pavarësisht se ishte sugjeruar që ai të pushoi në këtë ndeshje.

Përveç Messi në këtë ndeshje ka startuar edhe Griezmann dhe Dembele që kompletojnë treshen e sulmit të Barcelonës.

Formacionet zyrtare:

Getafe

Barcelona  

Related posts

E BUJSHME/ Ish-lojtari i Barcelonës pranë transferimit te Real Madrid për 70 milion Euro

Isa.Autor

Mjeku i Brazilit: Kjo është gjendja e Neymar

Sadik.Autor

300 MILIONË EURO NË STOL/ “Zonja e Vjetër” e zhytur në luks, rezervat forca e vërtet e Juventus

Delo.autor

Leave a Comment