Futboll Seria A Sport

HARRON KORONAVIRUSIN/ Ibrahimovic kthehet me gol dhe asist (VIDEO)

Coronavirus është hedhur pas krahëve dhe tani në të ardhmen e Zlatan Ibrahimovic është vetëm derbi kundër Inter-it.

Sulmuesi suedez, në fakt, pas izolimit të detyruar nga Covid-19 është kthyer mëngjesin e sotëm në Milanello dhe ka zhvilluar të gjithë stërvitjen me pjesën tjetër të skuadrës.

Në ndeshjen stërvitore me nga tre pjesë me 20 minuta, ndër të tjera, Ibra ka shënuar një gol dhe ka dhënë një asist, duke treguar se është gati për të luajtur.

Inter-i është i paralajmëruar.

Related posts

POZON NUDO/ Forma JOSHËSE të trupit, e fejuara e Chicharitos ”ndez” Instagramin (FOTO)

Isa.Autor

Spalletti “ngre në qiell” Icardin: Por, duhej NUK KËNAQET me skuadrën, duhet të kishim…

Isa.Autor

KAPITULLIMI NË “BERNABEU”/ Sezoni më i keq i Real Madridit në kujtesën tuaj, ja statistikat befasuese

Delo.autor

Leave a Comment