Futboll Seria A Sport

“KEMI VUAJTUR PËR SA I TAKON REZULTATIT”/ Conte: Duhet të marrim shembull nga Parma…

Trajneri i Inter-it, Antonio Conte, ka analizuar për Sky barazimin 2-2 të marrë kundër Parma-s në San Siro.

“Kemi vuajtur për sa i takon rezultatit, nuk është e hera e parë që dominojmë një ndeshje dhe rrezikojmë ta humbim. Në futboll nuk mund të bësh asgjë po nuk shënove”, ka thënë Conte.

“Kemi gabuar shumë dhe për të disatën herë, me gjithë rastet që krijojmë duhet të shënojmë më shumë. Duhet të kemi vendosmërinë që ka patur Parma. Nuk është hera e parë, rastet duhen shfrytëzuar”.

Related posts

Favre dhe Nagelsmann favoritë për të marrë drejtimin e Dortmund

Sadik.Autor

“ROMELU ËSHTË I LUMTUR NË LONDËR”/ Agjenti yllit belg: Lukaku e ka Interin në zemër, e ndjek gjithmonë

Delo.autor

MERR FORMË “ARENA KOMBËTARE”/ Anëtari i FSHF, Dervishaj: Po realizohet një nga stadiumet më të bukur në… (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment