Ndeshjet Live Sport

LIVE/ La Liga: Mbyllet ndeshja ndeshja Getafe-Barcelona. Rezultati 1-0

Lionel Messi ka startuar sonte kundër Getafes pavarësisht se para tri dite luajti në Bolevi me Argjentinën

Barcelona sonte luan kundër Getafes si mysafirë dhe Ronald Koeman ka vendosur që të startojë me Lionel Messin pavarësisht se ishte sugjeruar që ai të pushoi në këtë ndeshje.

Përveç Messi në këtë ndeshje ka startuar edhe Griezmann dhe Dembele që kompletojnë treshen e sulmit të Barcelonës.

 

LIVE/ Getafe – Barcelona 1-0

 

Mbyllet ndeshja

MINUTA 56/ Getafe kalon në avantazh me golin e shënuar nga Jaime Mata.

Nis pjesa e dytë

***

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA 1/ Starton ndeshja

Related posts

DËMTIMI/ PA KËTË LOJTAR INTERI NUK FITON: “Ylli” i zikaltërve mungon kundër JUVES

Isa.Autor

22-VJEÇARI KËRKON TË LARGOHET NGA “BERNABEU”/ Odegaard del hapur kundër Real Madrid, klubi anglez shtyn për futbollistin

Delo.autor

LIVE/ Derbi i Kryeqytetit: Mbyllet ndeshja Partizani-Tirana në “Elbasan Arena”. Rezultati 1-0

Delo.autor

Leave a Comment