Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Nations League: Mbyllet ndeshja Francë-Portugali. Rezultati 0-0

Franca dhe Portugalia kanë nga dy fitore në po aq ndeshje në Grupin 3 të Ligës A në Nations League dhe sonte, do të luftojnë për kreun.

Kylian Mbappe është titullar për ‘Gjelat’, që luan kundër idhullit, Cristiano Ronaldos,.

 

LIVE/ Francë – Portugali 0-0

 

Mbyllet ndeshja

Nis pjesa e dytë

***

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA 1/ Nis ndeshja

Related posts

Java e fundit e merkatos/ Ja lista e SUPER futbollistëve që mund të afrohen “gratis”

Isa.Autor

LIVE/ Po luhet ndeshja eliminatore Armeni-Itali. Rezultati 1-0

Delo.autor

E PABESUESHME/ E tradhtoi Spanja, prezantuesi detyrohet të shkojë në punë me fustan (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment