Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Premier League: Mbyllet ndeshja Chelsea-Southampton. Rezultati 3-3

Për “Blutë e Londrës”, në Stamford Bridge startojnë prurjet e reja; Chilwell, Haverts dhe Werner.

Nga minuta e parë është hedhur edhe Pulisic.

 

LIVE/ Chelsea – Southampton 3-3

 

Mbyllet ndeshja

MINUTA 59/ Chelsea kalon në avantazh me golin e shënuar nga Kai Havertz.

MINUTA 57/ Southampton barazon shifrat me golin e shënuar nga Che Adams.

Nis pjesa e dytë

***

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA 43/ Southampton ngushton shifrat me golin e shënuar nga Danny Ings.

MINUTA 28/ Chelsea dyfishon shifrat me golin e shënuar nga Timo Werner

MINUTA 15/ Chelsea kalon në avantazh me golin e shënuar nga Timo Werner.

MINUTA 1/ Starton ndeshja

Related posts

ËSHTË PËR TË NISUR TURIN AZIATIK/ Sarri lë jashtë disa yje nga grumbullimi, ja lista (FOTO)

Delo.autor

Dominojnë prej 1 dekade/ Ja gara për mënyrën e shënimit të golave (FOTO)

Isa.Autor

LIVE/ Spal-Milan, Salim Fares barazon shifrat për vendasit

Delo.autor

Leave a Comment