Futboll Seria A Sport

PAS FITORES ME “POKER” NDAJ ATALANTËS/ De Laurentiis: Sa keq që nuk u përballëm me Juventus, ishim në formë

Aurelio De Laurentiis, presidenti i Napolit, pas fitores 4-1 ndaj Atalanta komentoi shkurtimisht suksesin e skuadrës së Gattuso.

Ai u kthye në ndeshjen kundër Juventusit që nuk u luajt: “Napoli i Madh! Sa keq që nuk ishim në gjendje të luanim me Juventusin në Torino.

“Zhvilluam një ndeshje të madhe sot dhe futbollistët e trajneri duhen përgëzuar. Atalanta është kundërshtar i vështirë, por ne ia dolëm me sukses”.

Related posts

BOTA E PARALIZUAR NGA KORONAVIRUSI/ E paimagjinueshme: “Muri i verdhë” i Dortmundit ndryshon ngjyrë

Delo.autor

“DUHET TË HEDHËSH HAPA PARA NGA DITA NË DITË”/ Shevchenko del hapur dhe shpreh dëshirën e tij të madhe!

Delo.autor

VIJOJNË PROBLEMET/ Arbitri e “zverdh” për simulim: Neymar tërbohet dhe hedh…

Isa.Autor

Leave a Comment