Futboll Seria A Sport

PAS 11 MINUTASH LOJË/ Bonucci gabon në zonë, Crotone surprizon Kampionët e Italisë (VIDEO)

Juventusi e nisi keq takimin ndaj Crotones jashtë fushe.

Ekipi vendas shënoi në minutën e 11′ të ndeshjes me anë trë Simy. Lojtari i Crotones mposhti me penallti Buffonin.

Bonucci shkaktoi një 11-metërsh pas ndërhyrjes së gabuar në zonën e tij dhe gjyqtari nuk hezitoi të akordonte penallti.

Related posts

HARROHET RONALDO/ VINICIUS SHKËLQEU ndaj Juventusit, në Madrid të ekzaltuar

Isa.Autor

MUNGON ZYRTARIZIMI I TYRE/ Manchester City bën dy goditjet e para në merkaton e verës, ja emrat

Delo.autor

“ÇDO HERË QË PËRFUNDONTE BIRRËN, NJË SUPERMODELE SILLTE NJË TJETËR”/ Crouch zbulon takimin me “Fenomeni”: As nuk ia kishte idenë se …

Delo.autor

Leave a Comment