Futboll Seria A Sport

PAS FITORES NË DERBIN E MADONINËS/ Pioli frenon entuziazmin dhe zbulon kërkesën që i bëri Ibra gjatë ndeshjes

Trajneri i Milan-i, Stefano Pioli, ka komentuar fitoren e marrë në derbi.

“Rezultati i sotëm nuk ndryshon asgjë për sezonin. Jemi të kënaqur, kemi bërë një punë të mirë”.

“Është një fitore e rëndësishme për tifozët tanë fantastike, por mbetet vetëm një fitore e bukur. Mund të përmirësohemi akoma në disa gjëra”, ka thënë Pioli për Sky Sport.

Në lidhje me Zlatan Ibrahimovic: “Më kërkoi ta zëvendësoja, por këtë herë u zemërova unë, nuk e kam dëgjuar. Ishte shumë i rëndësishëm për ne”.

Related posts

Skënderbeu akoma i varur nga KAS-i/ Por ka plan special për “senatorët”

Sadik.Autor

Botërori ndalet për dy ditë, çerekfinalet premtojnë spektakël

Sadik.Autor

MERKATO E ANGLISË DREJT FUNDIT/ Arsenal arrin akordin me “Zonjën e Vjetër” për yllin…

Delo.autor

Leave a Comment