Futboll Sport

RAPID VIENNA-ARSENAL/ Trajneri i “Topçinjve” kërkon fitoren në këtë ndeshje (FORMACIONET ZYRTARE)

Topçinjtë në krye me Mikel Arteta së paku në letër, pritet të kenë një kundërshtar të lehtë.

Megjithatë, tekniku spanjoll duket se nuk i ka në qef nënvlerësimet e kundërshtarëve dhe ka vendosur në fushë pothuajse lojtarët më të mirë.

FORMACIONET ZYRTARE:

Related posts

SHKËMBEU FANELLËN ME MESSIN NË DERBI/ Tifozët i kërkojnë të largohet nga Espanjoli

bora.autor

KUPA E SHQIPËRISË/ Partizani nuk ia del, eliminohet nga Besëlidhja. Festojnë Vllaznia, Tirana dhe Teuta

Delo.autor

PËRDORI FJALË RACISTE NDAJ MIKUT TË TIJ/ Ngrihet akuza ndaj yllit Cavani. Ja dënimi që mund të marrë… (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment