Bundesliga Futboll Sport

BËN SHAKA ME NË MES TË NATËS ME SHOKËT E EKIPIT TË BAYERN/ Mbrojtësi Davies: Do t’ju marr mbrapsht… (VIDEO)

Shaka të improvizuara dhe pak të çuditshme që shpesh mund të shihen në rrjetet sociale, si ajo që Alphonso Davies u ka bërë shokëve të skuadrës.

Mbrojtësi i Bayern Munich u ka telefonuar në mes t ë natës për t’u thënë se “do t’ju marr mbrapsht”, duke i lënë pa fjalë.

Një   gjetje argëtuese nga ana e yllit të Bayern-it, i cili ka publikuar në Twitter reagimet e lojtarëve dhe miqve të cilët kanë qenë “viktimat” e tij.

Related posts

“E FEJUARA NDAN MASKAT FALAS”/ Berat Gjimshiti tregon dramën e COVID-19 në Bergamo (FOTO)

Delo.autor

BESON SE JASHTËTOKËSORËT JANË TË PRANISHËM/ Legjenda angleze “lëshon bombën”: Më në fund një shpjegim për “Pleshtin”

Delo.autor

Spalletti befason me deklaratën e tij, gjen fajtorin për krizën e Interit

Q.Autor

Leave a Comment