Futboll Seria A Sport

“ÇFARË IDEJE KAM KRIJUAR PËR PIRLO-N TRAJNER?” Nedevd: Nuk e prisja një stil loje kaq…

“Duam t’u japim vazhdimësi rezultateve, në Champions nuk ka momente për të rikuperuar. Këto kanë qenë fjalët e thëna nga zëvendëspresidenti i Juventus-it, Pavel Nedevd, para ndeshjes së Champions League kundër Ferencvaros.

“Duhet të kërkojmë të marrim tri pikët dhe të bëjmë një paraqitje të mirë”, ka thënë ai për Juventus TV.

“Çfarë ideje kam krijuar për Pirlo-n trajner? Nuk e prisja një stil loje kaq sulmues, nuk është e lehtë ta bësh, veçanërisht në Itali ku fiton me mbrojtjen”.

“Por duhet të them se më pëlqen shumë, dhe mendoj se e pëlqejnë edhe lojtarët këtë stil loje europian. vazhdojmë përpara duke u përmirësuar”.

Related posts

JA KUSH E FITON/ Shpallet goli më i bukur i javës në Champion

bora.autor

Juventus-Real Madrid, ja çfarë ka ndodhur 10 ditë para ndeshjes

Sadik.Autor

“TURQIA U DORËZUA E FUNDIT NGA KORONAVIRUSI”/ Sulmuesi Cikalleshi: Ja pse nuk e njohim ende karantinën

Delo.autor

Leave a Comment