Futboll Sport

CHAMPIONS/ I mjaftojnë 4 minuta lojë, Super Rakitic zhbllokon sfidën ndaj Krasnodar (VIDEO)

Ndeshja mes Kransodar dhe Sevilla, e vlefshme për javën  e katërt të Champions League, është zhbllokuar pas 4 minutash.

Kanë qenë spanjollët që kanë kaluar në avantazh.

Goli është realizuar nga Rakitic, i cili ka tundur rrjetën me një goditje të mrekullueshme nga jashtë zone.

VIDEO

Related posts

E PABESUESHME/ Ja cila është skuadra që ka shënuar më shumë gola me AKSION në Serie A

Isa.Autor

PARA NDESHJES NDAJ TURQISË/ Drejtori i Vllaznisë: Panucci do të luaj për barazim, por…

Delo.autor

MERKATO E JANARIT/ menaxheri, Bikaniç: Klauzolë e ulët, por Interi…

Isa.Autor

Leave a Comment