Futboll Sport

“ÇMENDURIA” VJEN NGA KATEGORIA E DYTË/ Shikoni “MAGJINË” e Shkretës të realizuar nga mesi i fushës (VIDEO)

Gramshi dhe Bulqiza barazuan 1-1 në ndeshjen e tyre në Kategorinë e Dytë, të vlefshme për javën e 4-t.

Megjithatë përveç rezultatit, vëmendjen e të gjithëve, e ka tërhequr goli i barazimit nga Bulqiza. Selman Shkreta, në minutën e 15’, lëshon një gjuajtje shumë të fortë nga afër mesfushës, dhe ia del ta ndalë në fundin e rrjetës, me topin që përfundon në trekëndësh.

Një gol i çmendur i shënuar nga Shkreta, i cili ndonëse ishte një distancë e madhe, nuk i la asnjë mundësi reagimi portierit të Gramshit.

Related posts

MOURINHO U LARGUA/ Tek Manchester Unitedi është koha për rinovimet e para

Delo.autor

SHTYU SHOKUN E SKUADRËS ALIOSKI/ Ja komenti që bën Granit Xhaka në rrjetet sociale… (FOTO)

Delo.autor

VDEKJA E PRESIDENTIT/ Vjen ndryshimi i parë te Leicester, kur do shënohen golat nuk do…

Isa.Autor

Leave a Comment