Futboll Seria A Sport

E PAPRITUR/ Mungon në listë, Mesi nuk luan në Ligën e Kampioneve

Lionel Mesi nuk do të luajë nesër kundër Dinamos së Kievit në Ukrainë. Vendimi është marrë nga trajneri i Barcelonës Ronald Kuman, i cili ka vendosur të mos e thërrasë “Pleshtin” në përballjen e radhës në Ligën e Kampioneve.

Skuadra po kalon një sezon kaotik duke u luhatur në rezultate. Përveç rezultateve zhgënjyese, Barcelona vuan mungesën dhe të lojtarëve më të rëndësishëm të ekipit si: Pike, Serxhi Roberto, Dembele, Ansu Fati, etj.

Related posts

LIVE/ Luftëtari-Laçi: Starton pjesa e dytë, trajnerët nuk bëjnë ndryshime (VIDEO)

Isa.Autor

PSG E PAGUAN SHTRENJTË DISFATËN NDAJ LYON/ Neymar del nga fusha me barelë duke qarë, rrezikon të… (VIDEO)

Delo.autor

SERIE A/ Sassuolo mposht Fiorentinën, mbijetesa thuajse e sigurt

Sadik.Autor

Leave a Comment