Bundesliga Futboll Sport

E PAZAKONTË NË BUNDESLIGA/ Portieri i Bayer Leverkusen bën gafën e vitit, shikoni golin e pësuar (VIDEO)

Portieri i Bajer Leverkusenit Hrdeki mund të renditet si lojtari që ka bërë gafën e vitit.

Portieri i “aspirinave” pasi iu është pasuar topi pas nga shoku i skuadrës së tij ai nuk ka mundur dot ta stopojë atë top dhe më pas topi shkoi në rrjetë.

Sfida midis Arminia Bielefeld dhe Leverkusenit përfundoi 1-2 .

Related posts

Zbulohet basti që vuri Ronaldo kur kishte shënuar 11 gola më pak se Messi

Sadik.Autor

NUK ISHIN FAVORITË, POR U KUALIFIKUAN/ Shikoni reagimin e veçantë të trajnerit Rasing Klub pas triumfit (VIDEO)

Delo.autor

Siguria në Shqipëri-Izrael/ Policia: Do të qëndrojmë në këtë pozicion të stadiumit…

Isa.Autor

Leave a Comment