Futboll Sport

EUROPA LEAGUE/ Napoli “inaguron” stadiumin e Maradonës, Zieliniski zhbllokon sfidën me klas (VIDEO)

Napoli ka gjetur avantazhin në ndeshjen ndaj Rijekas duke mbyllur pjesën e parë 1-0.

Ekipi napolitan gjeti avantazhin me anë të Politanos në minutën e 40′.

Ai mori një pasim të mirë Zieliniski në krahun e majtë dhe nuk e kishte të vështirë ta dërgonte në rrjetë.

Related posts

Bayern Munich bën një sondazh për mesfushorin e Napoli…

Sadik.Autor

PO SHKËLQEJNË/ Valverde “votëbeson” Rafinhën dhe lumturohet nga Malcom

Isa.Autor

Mourinho: “Fenomeni” Ronaldo është më i mirë se Cristiano…

Sadik.Autor

Leave a Comment