Futboll Seria A Sport

ISHTE NË TRANSFERIM “LIVE”/ Ja momenti kur mesfushori i Juventus pëson “aksident” të çuditshëm (VIDEO)

Futbollisti i Juventusit dhe SHBA-së Ueston MekKini pësoi një aksident të çuditshëm gjatë prononcimit për shtyp pas barazimit 0-0 me Uellsin ditën e enjte.

Mesfushori amerikan godet gishtin e madh të këmbës duke mos e fshehur dot dhimbjen edhe pse ishte në transmetim të drejtpërdrejt.

Ky moment ka shkaktuar shumë të qeshura në rrjetet sociale.

Related posts

KOMBËTARJA U-18/ “KuqeZitë” triumfojnë me fqinjët maqedonas, ja rezultati i miqësores

Delo.autor

PAS ZYRTARIZIMIT TEK CHELSEA/ Trajneri Tuchel: Mezi pres të takoj ekipin tim të ri dhe…

Delo.autor

VENDIM SURPRIZË/ U transferua me bujë tek Lugano, ylli Demba Ba tërhiqet nga futbolli pas vetëm 3 ndeshjesh

Delo.autor

Leave a Comment