Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Europa League: Mbyllet ndeshja Molde-Arsenal. Rezultati 0-3

Arsenali dhe Lesteri kanë udhëtuar respektivisht ndaj Norvegjisë dhe Portugalisë për ndeshjet e katërta të fazës në grupe të Ligës së Europës.

Me një fitore sot ndaj Moldes “Topçinjtë” e drejtuar nga Milael Arteta do të mbyllnin çdo diskutim kualifikimi si e para në grupin B.

 

LIVE/ Molde – Arsenal 0-3

 

Mbyllet ndeshja

MINUTA 83/ Arsenal thellon shifrat me golin e shënuar nga Folarin Balogun.

MINUTA 55/ Arsenal dyfishon shifrat me golin e shënuar nga Reiss Nelson.

MINUTA 50/ Arsenal kalon në avantazh me golin e shënuar nga Nicolas Pepe.

Nis pjesa e dytë

***

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA 1/ Starton ndeshja

Related posts

Futbolli shqiptar është në koma, komedia e radhës nga Kategoria e Dytë

Sadik.Autor

Lorenzo akuza Ducatit: Nuk besuan asnjëherë tek aftësitë që unë disponojë

Sadik.Autor

LA LIGA/ Lidhja e tre reparteve, ja si ka ndryshuar Barcelona e Valverde

Sadik.Autor

Leave a Comment