Futboll Seria A Sport

MILAN-FIORENTINA/ Një penallti e fituar nga Saelemaekers, Kessie nuk fal nga pika e bardhë (VIDEO)

Milani ka gjetur edhe golin e dytë ndaj Fiorentina.

Një penallti e fituar nga Saelemaekers që është penguar nga pas është shndërruar në gol nga Franck Kessie.

Skuadra kuqezi ka çuar në shifrat në 2-0 ndaj vjollcëve, që goditën edhe shtyllën.

VIDEO

Related posts

MODELJA SEKSI/ MESSI e “zhbllokon”: Miss Bum Bum hap këmbët dhe…(FOTO)

Isa.Autor

MILAN KËRKON PËRFORCIME NË SULM/ Maldini nuk dalet, do një tjetër yll të Real Madrid. Ja emri…

Delo.autor

Te Partizani mendojnë për Europën/ Zbulohet axhenda e “demave” për sezonin e ri

Sadik.Autor

Leave a Comment