Futboll Sport

NATIONS LEAGUE/ Gabim i rrallë nga Ramos, festë e “çmendur” nga zviceranët (VIDEO)

Spanja ka patur një mundësi të artë për të barazuar ndeshjen kundër Zvicrës.

Spanjollët, në fakt, kanë fituar një penallti për një prekje të topit me dorë nga Rodriguez në minutën e 57-të.

Te pika e bardhë është paraqitur Sergio Ramos, por gjuajtja e tij është devijuar nga Sommer, duke bërë gjithë ekipin të festojë nga gëzimi.

VIDEO

Related posts

E BUJSHME/ Gruaja dhe “trajneri i gjumit”, zbulohen sekretet e bomberit Lewandowski

Delo.autor

SURPRIZOHEN MBRETËRIT E EUROPËS/ Hoffenheim mposht me “POKER” Bayern

Delo.autor

INAGURIMI NDAJ FRANCËS/ Stadiumi i ri me numër rekord tifozësh, ja zhgënjimi i vetëm

Delo.autor

Leave a Comment