Futboll Seria A Sport

NUK BËN PJESË NË PLANET E PIRLOS/ Mesfushori “bardhezi” drejt zgjidhjes së kontratës me konsensus

Priten lajme në ditët në vazhdim në lidhje me përfundimin e kontratës midis Juventusit dhe Sami Kediras, me palët që po i afrohen një zgjidhje me konsensus.

Për kampionin gjerman të botës në vitin 2014, e ardhmja mund të jetë në Premier Ligë me Evertonin e Karlo Ancelotit në “pole position”.

Mesfushori 33-vjeçar nuk është aktivizuar në asnjë sfidë me Juventusin këtë sezon duke rezultuar jashtë çdo liste të skuadrës.

Related posts

NDODH EDHE KJO/ Brahim Diaz i shënoi në “San Siro”, Sparta i kërkon falje spanjollit: Shihemi në Pragë

Delo.autor

E TRISHTË/ Futbollisti brazilian ndërron jetë në moshën 23-vjeçare nga shkaqe te panjohura

Delo.autor

E BUJSHME NË MOTO GP/ Tërheqje në mes të sezonit, “Doktor” Rossi zbulon të ardhmen

Delo.autor

Leave a Comment