Futboll La Liga Sport

SFIDA NDAJ INTER NË CHAMPIONS/ “Los Blancos” humb kapitenin Ramos, rikthehet në stërvitje ylli…

Real Madrid ka shumë mundësi të mos ketë në dispozicion Sergio Ramos për ndeshjen e Champions League kundër Inter-it të mërkurën e ardhshme pas dëmtimit të pësuar kundër Gjermanisë.

Megjithatë, madrilenët mund të gëzojnë për faktin se kanë rikuperuar dy elementë të rëndësishëm: Eden Hazard dhe Eder Militao.

Këtë e ka bërë të ditur Deportes COPE, sipas së cilës dy lojtarët kanë marrë pjesë këtë të enjte në stërvitjen e ekipit.

Edhe Casemiro, që ka rezultuar negativ ndaj tamponit anti-Covid, është i rikuperuar dhe në dispozicion të trajnerit Zinedine Zidane.

Related posts

SFIDA NDAJ PRISHTINËS NË CHAMPIONS/ Sulmuesi Uzuni: Duam të arrijmë rezultatin më të mirë të mundshëm

Delo.autor

PO SHKËLQEN NË FRANCË/ Ylli shqiptar zgjidhet ndër 11 lojtarët më të mirë në…

Delo.autor

NBA/ Theu protokollin anti-Covid, ylli i Brooklyn Nets përfundon 1 javë në karantinë

Delo.autor

Leave a Comment