Gossip

“TINGUJ VERE NË NËNTOR”/ Hygerta Sako “rikthen” përsëri verën me pozat e fundit (FOTO)

Ndonëse gradualisht po futemi në dimër, Hygerta Sako ka menduar të “rikthejë” edhe një herë verën. Prezantuesja “Rubrikës Sportive” në RTSH së fundmi është shfaqur me bikini në bregdet.

“Tinguj vere në nëntor”, shkruan Hygerta në një postim të bërë në “Instagram” të cilin e ka shoqëruar me një foto, ku duket më seksi se kurrë.

Të shumta kanë qenë edhe reagimet e fansave të gazetares, të cilët e kanë komplimentuar bukuroshen për linjat dhe formën e saj fizike.

Related posts

ËSHTË “MBRETËRESHA” E…/ Ja “Bomba” që ndau nga gruaja mesfushorin e Barcelonës (FOTO)

Delo.autor

NGA CHAMPIONSI TEK VELLOJA/ Eva Murati shkëlqen edhe si… nuse (FOTO)

Delo.autor

TË FTUARIT KANË TURP TA TAKOJNË/ Wanda Nara na i tregon të gjitha, ICARDI e shikon dhe..(FOTO).

Isa.Autor

Leave a Comment