Gossip

“ISHULLI I TË FAMSHMËVE”/ Vajzat seksi të ish-trajnerit të Milanit në spektaklin televiziv italian (FOTO)

Më 24 janar do të nisë në mediat italiane (Canale 5) edicioni i 14-të i spektaklit televiziv “Isola dei Famosi” (Ishulli i të famshmëve). Mes personave që do të hidhen në një ishull të braktisur në Honduras janë edhe dy vajza bukuroshe, dy motra seksi që pritet të kenë sukses në këtë spektakël.

Bëhet fjalë për Viktorija dhe Virginia Mihajlovic, vajzat e ish-trajnerit të Milanit dhe kombëtares serbe, Sinisa Mihajlovic. Dy bukuroshe, madje dy motra seksi, që kanë çmendur jo pak herë fansat e tyre me format e tyre dhe që kanë vënë në pozitë të vështirë trajnerin e njohur.

Sinisa Mihajlovic njihet si një baba i rreptë dhe fanatik, që duhet të ketë vuajtur shumë për të lejuar vajzat e tij të marrin pjesë në këtë emision televiziv. Dy vajza dhe motra seksi, që do të dinë të tërheqin edhe më shumë fansat me hiret e tyre në plazhet mahnitëse të Hundurasit.

Related posts

ÇIFTI PERFEKT/ Jessica Melena “e pangopur” me Ciro Immobilen: Edhe pak…(FOTO)

Isa.Autor

Polona Hercog, kampionia e tatuazheve në tenis

Sadik.Autor

ISH-E DASHURA E BOBO VIERI/ Bukuroshja super seksi i lë fansat pa imagjinatë (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment