Gossip

U NDALUA T’I JEPTE LAMTUMIRËN LEGJENDËS/ Ish-e dashura e Maradonës: Sigurimi dhe ish-gruaja e tij…

Rosio Olivia e cila ishte ish e dashura e Diego Armando Maradonas, nuk u la të futej në homazhet e këtij të fundit në Pallatin Mbretëror në Buenos Aires të Argjentinës.

Sipas mediave argjentinase, ish-gruaja e Maradonës Klaudia Vilafane u pa të hynte në Pallatin Mbretëror me dy vajzat e saj Dalma dhe Janina.

Më tej ish- e dashura e kampionit të botës shton se sigurimi dhe Klaudia nuk e lejuan të futej ti jepte lamtumirën e fundit Maradonës:

“Sigurimi dhe Klaudia nuk dëshiruan që unë të hyj brenda.”, përfundon Olivia që ishte e dashura e “El Pibe de Oro” për 6 vite dhe u ndanë në vitin 2018.

Related posts

Justine Mattera nudo në Instagram… tregon format perfekte përpara “Xhiros çiklistike të Italisë”

Sadik.Autor

NË KRAHËT E RONALDOS/ Georgina tregon anën e saj më të fortë (FOTO)

Isa.Autor

POZOI me KËMBËT E HAPURA/ Ndjekësit kapin detajin e veçantë në foton e Ilda Bejlerit (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment