Futboll La Liga Sport

ELCHE-REAL MADRID/ Pas 20 minutash lojë, Modrid zhbllokon sfidën për “Los Blancos” (VIDEO)

Real Madrid ka kaluar në avantazh në fushën e Elche pas golit të Luca Modrid, që ka finalizuar supergoditjen e Asensio nga rreth 25 metra.

Do të kishte qenë supergol por tranversa ndaloi topin dhe e ktheu aty ku kroati u ndodh te një penallti e lëvizzsshme duke depozituar me kokë në rrjetë.

Related posts

KORONAVIRUS “TOKIO 2020”/ Situatë kaotike 5 muaj para Olimpiadës

Delo.autor

SFIDA NDAJ GJEORGJISË PËR “QATAR 2022″/ Kosova merr lajmin e keq, humbet yllin Rashica. Ja shkaku…

Delo.autor

NGA TALENT “SHPËRTHYES” TEK MILAN NË DËSHTIM/ Cutrone pritet të nis aventurën tek klubi i Serie A…

Delo.autor

Leave a Comment