Gossip

ËSHTË TIFOZE E JUVENTUS/ Bukuroshja seksi “çmend” ndjekësit, pozon “hot” për Krishtlindje (FOTO)

Tifozja çeke e Juventusit Eva Padlok ka “ndezur” rrjetin e saj social “Instagram” me foto e saj “hot”.

Bukuroshja çeke e cila ka 1,7 milionë fansa në “Instagram” ka postuar disa foto seksi duke treguar format bombastike tek fansat e saj. Juventusi duhet të ndihet krenar që ka tifozë një bukuroshe si Eva Padlok.

Related posts

TIFOZËT E LAZIOS I DEDIKOJNË KOR NË STADIUM/ Mamaja e Zaniolos habit me reagimin në rrjetet sociale (FOTO+VIDEO)

Delo.autor

“Luani nuk mund ta humbasë lojën”, Ibra zbulon autobusin impresiv

Sadik.Autor

BUKUROSHJA BRAKTIS YLLIN E “DJAJVE TË KUQ”/ E tradhtonte me ish-të dashurën e shokut të skuadrës dhe pret fëmijë nga…

Delo.autor

Leave a Comment