Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Serie A: Mbyllet ndeshja Milan-Parma në “San Siro”. Rezultati 2-2

Milani luan sonte ndaj Parma në “San Siro”. Skuadra e Piolit duhet t’i përgjigjet presionit që vjen nga pas me Napoli, Juventus dhe Inter që kanë fituar.

Saelemaekers humbet sfidën pasi jo mirë fizikisht, kurse kthehet Bennacer titullar në mesfushë. Në sulm Rebic, me pas Calhanoglu, Diaz dhe Castillejo.

 

LIVE/ Milan – Parma 2-2

 

Mbyllet ndeshja

MINUTA 90+1/ Milan barazon shifrat me golin e shënuar nga Theo Hernandez.

MINUTA 58/ Milan ngushton shifrat me golin e shënuar nga Theo Hernandez.

MINUTA 56/ Parma dyfishon shifrat me golin e shënuar nga Jasmin Kurtic.

Nis pjesa e dytë

****

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA 26/ VAR ndërhyn dhe anulon golin e Samu Castillejo.

MINUTA 24/ Milan barazon shifrat me golin e shënuar nga Samu Castillejo.

MINUTA 13/ Parma kalon në avantazh me golin e shënuar nga Hernani.

MINUTA 1/ Starton ndeshja

Related posts

“JAM DAKORD ME TUCHEL PËR BROJËN”/ Trajneri i Southampton: Ka një armë që jo shumë lojtarë e zotërojnë

Delo.autor

Botërori 2018/ Low publikon listën paraprake të Gjermanisë

Sadik.Autor

Formacionet zyrtare: Malaga – Real Madrid

Sadik.Autor

Leave a Comment