Futboll Premier League Sport

LIVERPOOL-WOLVES/ Ylli Salah përfiton nga gabimi në mbrojtje dhe zhbllokon sfidën për “Të Kuqtë” (VIDEO)

Momo Salah ka zhbllokuar sfidën ndaj Wolves, por goli ishte dhuratë e mbrojtje se cila ka qenë e pavëmendshme duke i dhënë mundësi egjiptian të përfitojë.

Skuadra e Jurgen Klopp e ka nisur fort takimin e sotëm ndaj “ujqërve”.

VIDEO

Related posts

BËN GJESTIN E MADH/ Mesfushori Eriksen dhuron një shumë të madhe parash për krijimin e…

Delo.autor

CHAMPIONS LEAGUE/ Manchester City mposht Sporting me “MANITA”, Silva shkëlqen me dopietë

Delo.autor

Milan, Gattuso bën një ndryshim për Inter-in

Sadik.Autor

Leave a Comment