Gossip

PUBLIKON POZA EROTIKE NË RRJETET SOCIALE/ Tenisti nuk përmbahet ndaj partneres së tij, shfaqet duke e kafshuar në… (FOTO)

Tenisti Bernard Tomiç prej kohësh është bërë një personazh i rregullt i kronikave rozë.

Më shumë se për paraqitjet e tij në fushë, australiani ka tërhequr vëmendjen për jetën e tij jashtë sportit.

28-vjeçari, i cili është në një lidhje modelen Vanesa Sierra ka shpërthyer me disa skena erotike në rrjetet sociale, teksa tenisti shfaqet duke i kafshuar të pasmet partneres.

Tomiç aktualisht renditet në vend të 226-të në renditjen ATP.

Related posts

KËNGËTARET SHQIPTARE BËJNË XHIRON E RRJETIT/ Festojnë “Halloween”-in me Neymar dhe Kylian Mbappe (FOTO)

Delo.autor

Perrie Edwards, partnerja e Chamberlain, tifoze e zjarrtë e Liverpoolit (FOTO)

Sadik.Autor

KUR FUTBOLLIN E KE NË “GJAK”/ Ronaldo mëson djalin e vogël të gjuajë topin (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment