Gossip

RONALDO U SHPALL “LOJTARI I SHEKULLIT”/ Por Georgina Rodriguez i “çmend” të gjithë me fustanin provokues (FOTO)

Cristiano Ronaldo fitoi çmimin “Lojtari i Shekullit” në një ceremoni magjepëse në Dubai.

Dhe në këtë ditë të rëndësishme për të, ylli portugez shoqërohej nga djali, Ronaldo Jr, dhe partnerja e tij, Xhorxhina Rodriguez e cila rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve.

Modelja seksi shkëlqeu në tapetin e kuq, teksa ecte përkrah futbollistit e veshur me fustanin ngjyrë të kuqe të çarë deri në bel që i vendoste në pah linjat perfekte trupore.

Çifti i famshëm, prindër të një vajze, ecën të kapur dorë për dore në tapetin e kuq përpara se Kristiano Ronaldo të vlerësohej si “Lojtari i shekullit” në Dubai Globe Soccer Awards.

Kombinimi perfekt,”– shkroi futbollisti në foton e publikuar krah partneres së tij në rrjetet sociale.

Related posts

Basketbollistja Valentina Vignali nuk ndalet/ Çmend fansat në rrjetet sociale me…

Sadik.Autor

Motra e Rita Orës në festë për fitoren e Zvicrës

Sadik.Autor

“BËMË BABA TË TË NGJAJ”/ Vajza e David Beckham në hapat e të atit, vetëm 7 vjeçe “bën tatuazhin e parë” (FOTO)

bora.autor

Leave a Comment