Champions League Futboll Sport

SHAKHTAR-REAL MADRID/ “Los Blancos” kërkon me çdo kusht fitoren për të siguruar biletën (FORMACIONET ZYRTARE)

Do të startojë në orën 18:50, sfida e vlefshme për Ligën e Kampionëve. Në fushë do të zbresë Reali i Zinedin Zidan, që do të jetë mysafir në transfertën ukrainase përballë Shahtjor Donetsk. Në rast të një triumfi, spanjollët do të siguronin kualifikimin, teksa Shakhtjori do të tentojë gjithçka për gjithçka në këtë përballje.

Kjo sfidë është e vlefshme për Grupin B, ndërkohë po në orën 18:55, do të luhet edhe takimi mes Lokomotivës së Moskës dhe Salcburgut e vlefshme për Grupin A.

Në 4 sfidat e para rusët kanë arritur të sigurojnë 3 pikë, ndërkohë që austriakët mbajnë vendin e fundit me 1 pikë.

FORMACIONET ZYRTARE:

Related posts

KËRKOI LARGIMIN NGA “BERNABEU”/ Milani tenton transferimin e yllit të “Los Blancos”…

Delo.autor

MORI DREJTIMIN E TOTTENHAM/ Mourinho del “bllof”, shikoni çfarë deklaronte disa muaj më parë

Delo.autor

3 JAVË PARA FUNDIT TË KAMPIONATIT PORTUGEZ/ Porto ‘fal’ titullin ekipit rival, ja rezultati dramatik (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment